Soru Sorarak Para Kazanmak İster Misiniz? | DersinÖzü

Soru Sorarak Para Kazanmak İster Misiniz?

DersinÖzü
Kasım 26, 2017

Dersinozu.com güvencesiyle para kazanmanız mümkün. Bunun için dersinozu.com’da yer alan Soru Sor sekmesine veya “dersinozu.com/soru-cevap” bağlantısına tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Hem soru sorun hem de sorulara cevap vererek para kazanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki koşulları ve adımları dikkatlice okumanız gerekmektedir.

Koşul ve Şartlar

1) Üye olurken bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Yanlış bilgilerin kullanılması daha sonradan para çekme işlemlerinizde problem oluşturabilir. Yanıltıcı bilgiler verenlerin ödemesi yapılmaz.

2) Bir üye saatte en fazla 4 soru sorabilir. Sorular saatlik olarak incelenecek olup 1 saatte 4 soru üzerinde soru soranların puanları hesaba katılmayacaktır.

3) Soruları cevaplamanız da size para kazandırır. Bir soruya verilen 1 yanıt dikkate alınır. Bunun üzerindekiler dikkate alınmaz.

4) Çalıntı ve özgün olmayan soruların tespiti de puanlamaya dahil edilmez.

5) Soruyu soran kişi cevabınızı en iyi cevap seçerse de puan alırsınız. Bu yüzden cevaba en güzel şekilde cevap vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

6) Birden fazla hesapla soru sormak ve cevap vermek banlanma nedenidir. Bu yüzden multi hesaplar kullanmamanızı öneririz.

Puanlama

1) Her üye ilk kayıtta +100 puanla başlar.
2) Soru sormak +2 puandır.
3) Bir soruya cevap vermek +1 puandır.
4) Cevabınızın en iyi cevap seçilmesi +2 puandır.
Bunların dışında kalan diğer oylama size para kazandırmayacaktır!

Paranın Gönderilmesi

1) 1000 puan 10 lira ve katları şekilde belirlenmiştir.
2) Para banka veya bitcoin olarak gönderilir.
3) Bitcoin olarak almak isteyen üyeler “bitalsat.com” sitesinden bitcoin wallet oluşturmak zorundadır. Aynı kullanıcı adı olmak zorundadır.

Siteye ulaşmak için tıkla.

KPSS LISANS
22 Temmuz 2018

Üye OlŞifremi Unuttum